Bilans+ Biuro Rachunkowe Sanok, ul. Wilcza 4. Tel: 13 492 47 77. Profesjonalna Księgowość w Sanoku!

Oferta Biura Rachunkowego "BILANS+" skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych prowadzeniem firmy w bezpieczny sposób. Nasze doświadczenie zdobyte przez lata działania w branży usług księgowych gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Jako specjaliści w zakresie obsługi księgowej firm zapewniamy działania w pełni zgodne z przepisami obowiązującego prawa.

 

Biuro rachunkowe "BILANS+" dysponuje wszelkimi uprawnieniami do prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ewidencji księgowych. Świadczone przez nas usługi księgowe ubezpieczane są od sankcji wynikających z nieprawidłowości w zakresie księgowości.

Jako zespół stale dbamy o podnoszenie swoich kwalifikacji. W związku ze stale zmieniającymi się przepisami pracownicy naszego biura rachunkowego biorą udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu:

  • rachunkowości
  • podatków
  • kadr
  • płac
  • ZUS

Aby być na bieżąco w zachodzących zmianach stale śledzimy specjalistyczną prasę. 

Księgowość dla firm - Sanok

Nasze biuro rachunkowe to bezpieczne wyjście dla każdej firmy. Jesteśmy w stanie zapobiec wielu problemom, co pozwoli przedsiębiorcom skoncentrować się na przedmiocie swojej działalności.

Realizowane przez biuro rachunkowe "BILANS+" usługi księgowe dla firm prowadzone są w oparciu o programy komputerowe zgodne z wymogami Ustawy o rachunkowości oraz w pełni dostosowane do wytycznych Ministra Finansów i wszystkich obowiązujących przepisów.

Biuro rachunkowe "BILANS+" to kompleksowa obsługa księgowa dla Twojej firmy